Anett <3

Jak jdou za sebou díly „Pána prstenů“?

Nejlepší odpověď
iceT

Lepší začít od Hobita, neočekávané cesty, přes Šmakovu dračí poušť po Bitvu pěti armád a pak teprve koukat na Pána prstenů.

Další odpovědi
aliendrone

  1. Společenstvo prstenu 2) Dvě věže 3) Návrat krále

quentos

Návod k napsání velkého písmene na klávesnici: zmáčknu Shift, držím ho, klepnu do požadovaného písmene a pak obě klávesy pustím.

aliendrone

Nedostatečný návod – může to udělat i přes CapsLock, přes Mapu znaků atd. Podezřívám tě quentosi… že jsi (byl) češtinář? A mučil děti „Sveřepými šakaly, co vyli…“ popřípadě zkoušením básniček J.Wolkera či objasňováním významu díla Bartošky z Drahonic? ;) :D :D

anonym

:D:D:D:D:D:D:D