Vicki

Který je Váš nejoblíbenější film?

Jaké jsou Vaše oblíbené filmy?Mám ráda Tanec s vlky,Sedm let v Tibetu,Přelet nad kukačím hnízdem,no jejich víc,ale tyhle asi vedou.

Nejlepší odpověď
Luss

Vlasy
Shining
Vykoupení z věznice Shawshank
Tajemná řeka
Společnost mrtvých básníků
Faunův labyrint
Přelet nad kukaččím hnízdem
Spalovač mrtvol

Jak to tak vidim, tak ty moje oblíbený filmy jsou samá těžká depka :) tak na odlehčení komedie: Blbec k večeři, Do naha!, PodfuCk, Sbal prachy a vypadni – no celkově je toho mraky a určitě se za chvíli plácnu do čela, že jsem zapomněla nějakou filmovou pecku…

Další odpovědi
mojitek

Vykoupeni z veznice Shawshank s Timem Robinsnem,Easy Rider,Milacek slonu,The Bodyguard,Fiza..

anonym

Velmi zdařilé dílo je seriál 4 z tanku a ten jak štěká.

afro.minerva

Tak já se vždycky ráda podívám na Legendu, na Pekařova císaře a Císařova pekaře, Kontakt, Pán prstenů, Žoldák legie zkázy, ale v podstatě žádné až tak oblíbené filmy nemám. Mám oblíbené spíš knihy. Občas se mi nějaký film zalíbí, ale že bych ho zbožňovala to ne. Některé knížky jsem naopak četla i několikrát. Ale na filmy koukám spíš proto, že nemám nic lepšího v tu chvíli na práci.

lorja

Mám ráda komedie s Vlastou Burianem.

Jakub

Kapitán Dabač.
Tankový prapor.

panenka

nico víc než zákon,těžko ho zabít,všechny tři díly fontány pro zuzanu jsou tam dobré písničky,prety women,a mnoho dalších

Džanička

Mě se líbí filmy Wasabi,Návrat do budoucnosti,všechny díly Vetrelců,Pán domu atd.atd.atd.Také se mi líbí terminátor 2.

Dr. Avatar

Gran Torino
Sedm životů
Já, legenda
Hudbu složil, slova napsal

Nuk nuk

Už několik let mým favoritem yůstává italský film „Život je krásný“.

Jinak mám ráda Kolju, Akumulátora a vůbec Svěrákovské filmy a pak staré české filmy.

Peťa=D

Horor MOJE SESTRA VLKODLAK doporučuji skouknout není nijak hrozný…

lejla37

Piráti z Karibiku, Harry Potter, Mumie, Ledově ostří.. Je jich hodně, ale nejvíce nějaké dobrodružné.