Gus_Fring

Jaký/který je váš nejoblíbenější nealkoholický nápoj?

Prosím, uveďte i který konkrétní.

Nejlepší odpověď
Drap

Něco jiného.

voda

Další odpovědi
Kepler

Něco jiného.

Ananasový nebo hruškový džus, trošku zředěný vodkou.

Ametyst

Čaj.

Ráda experimentuji s čaji a mám ráda rozmanité druhy, včetně bylinkových.

briketka10

Něco jiného.

Voda, čaj, káva, vinný střik a vaječný koňak,

elkon

Něco jiného.

Aloe Vera original 1,5l.

quentos

Káva.

Turek, nejlépe čerstvě namletý s trochou cukru a vůbec nejlépe s aromatem belgických pralinek.

Malvína

Něco jiného.

Mám velmi ráda čaje, piji je dost. Dobrý brusinkový džus nikdy neodmítnu, stejně tak mé oblíbené vanilkovo-skořicové chai latte nebo kvalitní horkou čokoládu. Ale takové Monin sirupy, to je paráda. Ráda je míchám s různými džusy, ale výborné jsou i jen tak s vodou.

Quentos: Jo, káva s aromatem pralinek je luxus, ale takové Baileys? Neskutečná lahůdka. A to kávu moc nepiji 🙂

Arne1

Něco jiného.

Kofola nebo balkánská Cockta. V obou případech to nejsou kolové nápoje, i když jsou podobně obarvené karamelem. Kofola i Cockta jsou v podstatě bylinné limonády.

GM

Něco jiného.

Mojito bez alkoholu, ananasový 100% džus s ledem,zředě­ný vodou.