dust8

Které je chuťově nejlepší nealkoholické pivo?

Nejlepší odpověď
Kepler

Mně osobně nejvíc vyhovuje Birell.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… Birell …

marci1

Za mě Birell a Bernard. Ve zdroji nejlepší nealko piva: 🙂
http://www.tes­typotravin.cz/ka­tegorie/nealko­holicke-pivo

briketka10

jen Birell

Drap

Je to podle chuti. Každý má jinou chuť, takže i nejoblíbenější piva budou různá.

zjentek

Podobný nápoj neexistuje. Možná snad chuťově snesitelné, V KRAJNÍ NOUZI poživatelné nealkoholické pivo, to ještě…

quentos

Souhlas s Marci, kromě Birella snad jedině Bernard s čistou hlavou.

nyjono

Taky mi nejvíc chutná Birell

Ametyst

Rozhodně točené. Třeba neochucený světly birrel se nedá s lahvovym vůbec porovnat.