Jaký je rozdíl mezi tlakem vzduchu a bio zátěží ?

Nejlepší odpověď
Berušinka

A hele, zase někdo, kdo nezná základní „rozhled“, co v té škole učí?! =(
Tady máš pár starších odpovědí: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-bio-zatez

Další odpovědi
Děda Louda

Tlak vzduchu je fyzikální veličina, zatímco biozátěží se rozumí celkové působení všech vlivů působících na živý organizmus.
Doplňuji:
Mimo jiné sem lze zahrnout třeba i nerudného šéfa nebo ulomený podpatek, zpožděný vlak atd.

chudst

Berusinka: no, ja to popravde taky nevedel.

Berušinka

No ale ty víš zajímavější věci! =D
Myslím, že to tušíš, jen nevíš, jestli je to přesně ono =)
Pokud není normální tlak vzduchu (101325 Pa), tak to holt zdraví špatně snáší – pak je bio na dvojce nebo dokonce na trojce. Todle ty víš!

chudst

Aj, nevim ^^; Pocasi jsem nesledoval v televizi uz nekolik let, vzdy se divam na internet a zajima me skutecne jen pocasi, biozatez a dalsi veci ignoruji, takze holt nevim, co znamenaji. Ale diky moc za vysvetleni, uz jsem zase o neco chytrejsi :)