Co je to bio zátěž?

Nejlepší odpověď
venkovan

Vysoká, prakticky chronická návštěvnost biografů a nebo stupeň vlivu počasí na organismus. Popravdě první ho se lze zbavit zrušením kapesného, druhého používáním mozku, protože na některé psychicky labilní ta vlastní informace působí hůř než samotné změny tlaku, teplot, proudění, vlhkost vzduchu, magnetismu Země (vesmíru) a dalších drobností které se měří. Jsou tři supně. 1 všechno dobré, – 3. srdcaři a další, nezatěžujte se atd. 2. je jklasický střed – ani dobře ani špatně.
Ve své podstatě – lepší nevědět – a myslet si, že je mi špatně po včerejším rumu a nebo punčovém dortu.

Další odpovědi
hanulka11

ta se hlásí při předpovědi počasí
Tři stupně zátěže stanoví odborníci podle aktuální předpovědi počasí a kritérií sestavených na základě vědeckých pozorování a konzultací s lékaři

Meteorologové přihlížejí k poklesu tlaku vzduchu, rozdílu mezi maximální a minimální teplotou během dne. V úvahu se bere výskyt bouřek, rychlost větru v nárazech, přízemní nebo výšková teplotní inverze trvající déle než 18 h, velmi nízká nebo naopak vysoká relativní vlhkost vzduchu.

Většina těchto kritérií musí být očekávána alespoň na polovině území oblasti, aby byla do biometeorologické předpovědi zahrnuta. Sleduje se i kvalita ovzduší, na stupeň zátěže má vliv překročení limitních koncentrací SO2 alespoň na třech stanicích v oblasti.

Biometeorologická předpověď svými třemi stupni zátěže sice upozorňuje na možná rizika spojená s projevy počasí, ale samozřejmě vždy záleží na aktuálním zdravotním stavu jedince a ani nejvyšší stupeň neznamená, že by se měl člověk oddat nečinnosti a čekat, až bude situace příznivější

např. zde-
BIO ZÁTĚŽ JE NA STŘEDNÍM STUPNI. POZOR NA SVÉ ZDRAVÍ

http://beta.me­teopress.cz/bio-zatez-je-na-strednim-stupni-pozor-na-sve-zdravi/