mosoj

Jaký je rozdíl mezi kapitalismem a imperialismem ?

Už jsme vybudovali imperialismus nebo se ještě topíme v kapitalistickém bahně.
Podle Volodi by teprve nyní měla přijít socialistická revoluce.

http://www.e-knihy.komunis­ti.sk/J_Zelez­ny_Imperialis­mus_jako_nejvys­si_stadium_ka­pitalismu.doc

Přečtěte si to a srovnávejte.
Nabízí to zábavu, ale mně se to moc zábavné nezdá. No jo, ale kam s tím?

Nejlepší odpověď
Illines

Souhlasim,usmevne to neni.
Doplňuji:
Voloda, ma pravdu.

Další odpovědi
Drap

Nevím jestli se usmát, nebo brečet. Z valné části zlatá slova.

Skeptik

Zní to zajímavě, ale zároveň to postrádá jakoukoli úroveň, jsou tam logické klamy, žádné zdrojování a už vůbec se mi nelíbí, že je na každém druhém řádku napsáno „židi toto, sionisti tamto“. Není to nic jiného než nenávistná propaganda proti sionismu a kritika kapitalismu je minimální a o výhodách kapitalismu jsem tam nenašel ani slovo.

anonym

Šílený blábol