PanTauTau

Jaký je rozdíl mezi tradičním rumem Božkov a originálním ?

Jaký je rozdíl mezi Božkovem tradičním a originálním ?

Odpovědi
aliendrone

Netuším, čistě subjektivně mě ale napadá přirovnání rozdílu k „bleet“ nebo „zvracet“? ;) :D :D
Jediný slušný Božkov je „Republika“. Byl jsem zcela zaskočen, že umíme PRŮMYSLOVĚ vyrobit slušnou kořku. Ale je fakt, že už je nějaký pátek na trhu (pil jsem ho tuším asi něco přes rok, možná dva naz5) a jak víme, výrobky se časem musí kvalitativně horšit! To proto, aby se mohlo po čase přijít „s novinkou/novou recepturou“ atd. (pochopitelně DRAŽŠÍ), které bude stejné jako původní receptura, ovšem s ohledem na zmizernělou kvalitu stávajícího produktu se „novinka“ bude jevit vůči staršímu jako lepší. Známe to ze salámů, paštik, pracích prášků… Takže bych raději ohledně současné kvality vůbec nic nepředjímal. :(