Jaký je rozdíl mezi blbcem a pitomcem?

Nejlepší odpověď
marci1

Blbec = hloupý člověk ( hanlivě )
Pitomec = hloupý člověk ( vulgárně )
Zdroj : Wikislovník

Další odpovědi
mosoj

Blbec má malý mozek velký a velký malý.
Pitomec má malý mozek malý a velký taky malý.

Mc Merkurion

vypadá to,že žádný,ale osobně si myslím,že pitoma je vůl a blb korunovanej (nejhorší srážka na světě je s blbcem;aktivní blbec je horší jak třídní nepřítel;atd > na pitomce nic nevím,tak bude asi o stupeň níž)

Houslovyklic

Žádný, oba mají v hlavě stejné prázdno…

Mirdas

Žádný, oba dva mají svůj svět plný blbců a pitomců.

Kelt

Rozdíl je v abecedním pořadí. Kdo je výše nevím. Možná taková anekdota.
Přijde chlapík do hospody. Jak se na vás dívám, vlevo jsou samí blbci, vpravo zase pitomci. Vstane jeden chapík vlevo a řekne. Já si nepřipadám jako blbec. Tak dobře, jdi na druhou stranu. ( dá se obrátit strany a pointa bude stejná)