Jaký je nejlepší routeplanner – online plánovač cest?

Chystám se do Francie a zajímalo by mne, kde na internetu najdu nejkvalitnější nástroj na plánování cest. Zkoušel jsem Routeplanner na škoda-auto.com, ale navrhovaná trasa se mi moc nezdá.

Odpovědi
Jivinho

Skuste www.mapy.google.cz

Krugerka

Plánovačů či vyhledávačů automobilových tras je sice dost, ale jen málo z nich funguje přijatelně a žádný dokonale. Nevadí-li vám angličtina a trošku těžkopádnější ovládání, dostanete nejlepší informace z plánovače ViaMichelin. Jednoduchost a srozumitelnost naopak najdete v plánovači Mapy.cz. Pro hračičky, kteří o plánované trase již něco vědí, jsou pak vhodné Mapy Googlu.

Zdroj: http://vsemios­mi.blogspot.com/2008/04­/nejlepsi-planovac-tras-po-evrope.html

Dandi

Osobně také preferuji google, nebo škoda routeplanner…jinak běžně jezdím s PDA a navigací IGO a je to asi to nejlepší co mě kdy potkalo…

lakroa

viamichelin.uk vypočítá dokonce i cenu cesty

Kami

Naistalujte si do počitač Google Earth normálně se zadarmo stáhne z internetu je to podle mne nejlepší a nejpřesnější vyhledavačjelikož je satelitní můžete se podívat přesně třeba na hotel ve kterém budet bydlet