dust8

Jaký je kurz na Babiše?

Odpovědi
Filip84

Počkej, to existuje nějaký kurs, kam se jako přihlásíš a oni z Tebe udělají generátor náhodných slov a vět!? 😲

To bych bral, ne pro sebe, ale poslal bych tam – třeba – Rokia II. Modrého, aby přestal kušnit a otravovat s krávovinama. A na politiku je chytrý až až, tam se ztratí i větší blbec. 😎😎😎😂😂😂

Mravenec

Nyní 11.00–12.00

A Pavel 01.08

zjentek

Žádný, dávno se volí tak mazej!

paul1

Tady je uveden kurz:
Kurz na Pavla se nyní (pátek v poledne) pohybuje od 1,05:1 po 1,08:1, což z něj podle bookmakerů dělá favorita. Větší pravděpodobnost vítězství kandidáta znamená nižší kurz, a tedy i nižší výhru pro sázkaře. Kurz na Babiše za uplynulý týden výrazně stoupl. Ještě minulý týden ve čtvrtek byl okolo 4,5:1 a postupně se dostal u většiny sázkových kanceláří až na hodnoty kolem 12:1. Aktuálně je od 6,5:1 po 11:
Na vítězství Pavla někdo vsadil 2,5 milionu Kč.

Zdroj: https://echo2­4.cz/a/HpPEw/­zpravy-domaci-pavel-babis-kurz-na-prezidenta