zjentek

Jaké až šance při dnešní a zítřejší volbě vidíte pro Baštu?

Jde o to, jestli se mám vůbec obtěžovat zachvátat bleskem do Tipsportu a vsadit na něj „ze dva litry“.

Nejlepší odpověď
elkon

Až začneš používat hlavu, tak takovou otázku ani nevyslovíš.

Další odpovědi
Pepa25

Znám člověka, co si na Baštu vsadil. Kurz je velmi lákavý a bere je to jako bolestné, když už by musel utíkat ze země …

Rokio

Podle mě je nejlepší vsadit na Pavla.

Drap

V prvním kole lze očekávat proti prognozám značné navýšení procenta hlasů, v druhém kole ale zřejmě už bojovat nebude. Takový je můj názor a odhad.

Dochy

Osobně doufám, že prakticky nula. Možná bejval chytrej, možná i v minulosti rozumnej, ale současné názory a jeho vystupování…
Když odhlédnu od jeho současných politických názorů, tak z jeho vystupování mám pocit, že ve většině ohledů, které kritizuju na Zemanovi by on byl ještě horší. To bych snad ve druhém kole dal hlas i Babišovi.

Arne1

Zádné. Je to klaun, který ve své skleroze ani neví že je klaun. A to ještě prohlásil že jeho cílem je být prezidentem dvě funkční období.

zjentek

Elkon, až po tobě.