dnb

Jaký dron by jste doporučovali?

Mám v plánu pořídit si dron. Představuji si kvalitnější s větším dosahem signálu a kvalitou foto/video. Avšak za příznivou cenu, max do 5 000 Kč, jaký by jste doporučily?

Ptáte ser jen žen?

Odpovědi
Darcy

a jakou si ochotný udělat si povolenku/zkoušku ? Teď je s tím strašně mnoho papírování, on-line testování a pod. a taky to už není tak jednoduché, už s tím vlastně nemůžeš létat skoro nikde – pokud nechceš problémy. Taky je problematicky akceptován dron v zahraničí, asi tak jako autokamery v Nemecku 😁😂
Nám v Slovinsku a Srbsku chteli dron dokonce zabavit policisté a to jsme točili ve volné přírodě, krom nich žádný lidé, jen my, moto a kajaky, ani elektrické sloupy, ank krávy tam nebyli..
My máme teď DJI Mini SE, ale žádná sláva – nebudeš m video jak z dokumentárního filmu… taky zoom je optický. Má zajímavé funkce, hezkou stabilizaci, funkce přednastavené úhlové lety a pohyb po ose/linii dělá moc pěkné profesionální video, krásne se složí do dlaní, takže netrčí jako kvadroplány, proste netreba k nemu tahat bednu.. Ale působí (napr. ovládání) na mne lacině. Ve Skotsku jsme stretli chlapíka s fakt vymakanou hračkou, a od té doby mi ten náš už nepřijde tak úžasný 😁 ten měl právě ten kufr 😂
Nejdřív si nějaké sám výškoušej a uč se legislativu na skoušky. Optej se u lidí co dělají lety balónem, motoparagliding, malá letiště a přeprava a pod. Taky si koukni kdo v CZ dělá videa třeba z historických jarmarku, nebo akcí a pod. a optej se u nich, budou vědět poradiť, taky nějak začínali.. 🙂

aevul

Profi dron za hobby penize, to se nehleda snadno. Ale kdyz chces radu jen od holek, nebudu tim teda ztracet cas.

Kelt

Radím, i když podle požadavku očekáváš radu od ženy. Kdysi jsem také chtěl dron, jenomže to není jako dětské auto řízené rádiem. Je třeba mít povolení a další formality, tak jsem si nechal pouze zdát. A nevadí mi to. O nic jsem nepřišel.

dnb

Darcy:
Dík za radu, ten typ je výborný, ale drahý. Jinak, myslím, že na soukromý pozemek mi nikdo nepoleze. Nejsem panelákový typ. V hrubých Jeseníkách, při natáčení přírody mi kdo co řekne? Policajta jsem zde snad ještě neviděl…

Darcy

jee tak to bych chtěla. My bereme ten náš na Sychrov, a pak do Adršpachu, ale jestli vůbec ho vyberem.. uvidíme jak moc bude drbotat lidem příští rok.

Darcy

tak jsem to našla, Ryan měl tohle: DJIDJI Mavic 3 orientačne $2.400,00 🤔 Tak si asi oba ještě počkáme až budou SALE 😂 + další věci jako optiky, zoom, stativy, vzletové stanice, ovladače zoomu a optiky,..
Ale prý v LIDLu mají taky nějaký hezký dron 😁🤔

dnb

No a co? I kdyby, třeba jsou ženy chytřejší než muži! Mám s vás dost…

dnb

Nevím, kde jste přišli na ty holky…

elkon

Že neumíš česky je tvoje věc, ale hrubek máš dost.

aevul

dnb: Vidíš, kdybys tolik nehulil (viz tvou otázku na konopí), měl bys víc času na učení a věděl bys.

dnb

Jj. 😂

aevul

Kdo že sere ženy???