Adri ..

Jaký český výrobek, by jste darovali ..

.. anglické rodině, u níž máte strávit 3 noci ? Něco, aby to moc neznali a zároveň jim to bylo k něčemu, jako nějaké dobroty, keramiku apod.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Miniaturu korunovačních klenotů + Becherovku.

Další odpovědi
hanulka11

becherovku, lázeňské opatky, český křišťál, loutky Spejbla a Hurvínka.......

briketka10

mě napadlo koupit upomínkový předmět z galerie o naší republice, nebo o slovácké kultuře..
pak třeba lovecký salám, slivovičku a určitě bych nezapomněla na nějakou naši hezkou hudbu..

http://www.slo­vacko.cz/sluz­ba/7187/lidova-jizba

Michal Kole

vyprat po sobě, uklidit po sobě, nakoupit co jsi snědla, zaplatit energie co jsi spotřebovala, …, aby nezůstala žádná „stopa“ po tvé návštěvě

Ella

my jsme svojí hostinské rodině v Oxfordu, kde jsme taky strávili tři noci, při výletu do Anglie přivezli knížku o Praze v angličtině a pořádnou Becherovku…
bylo nás tam pět, tři z úplně jiné školy a každý přivezl něco, bohužel už si nepamatuji co, becherovku jsem přivezla já a knihu moje kamarádka.
Měli velkou radost :)

Michale, rodiny z toho, co my zaplatíme za zájezd, dostávají peníze, takže myslím, že platit za jídlo a energii není na místě, navíc to dělají dobrovolně, nikdo je nenutí si nás brát do domů. Angličani jsou pohostinní, ne vyžírky jako většina Čechů, že si nechají zaplatit i vzduch.

led

Podľa hanulky11 je no dobré, len si, prosím vás preboha, odlepte cedulky výrobcu (môžte naraziť na napodobeniny becherovka-Nemecko, oplatky-Slovensko, kryštál-Čine, matriošky-Poľsko, Čína)