Avatar uživatele
Adri ..

Jaký český výrobek, by jste darovali ..

.. anglické rodině, u níž máte strávit 3 noci ? Něco, aby to moc neznali a zároveň jim to bylo k něčemu, jako nějaké dobroty, keramiku apod.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4457 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Miniaturu korunovačních klenotů + Becherovku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

becherovku, lázeňské opatky, český křišťál, loutky Spejbla a Hurvínka.......

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

mě napadlo koupit upomínkový předmět z galerie o naší republice, nebo o slovácké kultuře..
pak třeba lovecký salám, slivovičku a určitě bych nezapomněla na nějakou naši hezkou hudbu..

http://www.slo­vacko.cz/sluz­ba/7187/lidova-jizba

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

vyprat po sobě, uklidit po sobě, nakoupit co jsi snědla, zaplatit energie co jsi spotřebovala, …, aby nezůstala žádná „stopa“ po tvé návštěvě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

my jsme svojí hostinské rodině v Oxfordu, kde jsme taky strávili tři noci, při výletu do Anglie přivezli knížku o Praze v angličtině a pořádnou Becherovku…
bylo nás tam pět, tři z úplně jiné školy a každý přivezl něco, bohužel už si nepamatuji co, becherovku jsem přivezla já a knihu moje kamarádka.
Měli velkou radost :)

Michale, rodiny z toho, co my zaplatíme za zájezd, dostávají peníze, takže myslím, že platit za jídlo a energii není na místě, navíc to dělají dobrovolně, nikdo je nenutí si nás brát do domů. Angličani jsou pohostinní, ne vyžírky jako většina Čechů, že si nechají zaplatit i vzduch.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Podľa hanulky11 je no dobré, len si, prosím vás preboha, odlepte cedulky výrobcu (môžte naraziť na napodobeniny becherovka-Nemecko, oplatky-Slovensko, kryštál-Čine, matriošky-Poľsko, Čína)

před 4457 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek