Jaký byl váš nejtrapnější zážitek v životě?

Jsem nově registrovaný uživatel a řekl jsem si, že bych vám lidem mohl položit takovou jednodušší otázku.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Trapným zážitkem by bylo ti o tom napsat.
Tady ale nejsme zcela padlí na hlavu. V tomto neobvyklém případě vyklop do podotázky svůj vlastní podobný zážitek a odměnou ti pak budou bonusový odpovědi. ;)

Pokud má odpověď působí neochotně, pak zdůrazním, že žádná odpověď je TEPRVE neúctou!

Další odpovědi:

Zlatý

Jako nově registrovanému uživateli Vám bude jistě užitečná informace, že spojení "zeptat se na otázku" v češtině neexistuje. V češtině se otázky KLADOU a ptáme se na NĚCO.
U mě taky těžko vybírat. Ale pamatuju si z dětství (mohly mi být tak čtyři až pět) – měli jsme mladou dámskou návštěvu (asi 16), a když odcházela, jako slušně vychovaný jsem se chtěl rozloučit. Při tom jejím odcházení jsem však stál zrovna na WC, a zaslechnuv, že se loučí, přiřítil jsem se rozloučit taky, jenže abych to stih, nenatáh jsem si kalhoty...

Pokročilý

Bylo jich hodně, nepočítaně. Žebříček trapnosti (netrapnosti) si pro jistotu raději nevedu. Co kdybych v budoucnu překonal rekord?!

Stříbrný

soustavné morální přestupky na OA - největší z nich bylo sexuální harašení

Bronzový

Když jsem,odmítl jít na ples kvůli nevědomosti o TAXI službě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5605
Zlatý led 3008
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý annas 2553
Zlatý briketka10 2456
Zlatý Kepler 1918
Zlatý marci1 1861
Zlatý quentos 1708
Zlatý mosoj 1588
Zlatý iceT 1585

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.