Avatar uživatele
Cadent

Jaký byl váš nejtrapnější zážitek v životě?

Jsem nově registrovaný uživatel a řekl jsem si, že bych vám lidem mohl položit takovou jednodušší otázku.

Zajímavá 0 před 1902 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Trapným zážitkem by bylo ti o tom napsat.
Tady ale nejsme zcela padlí na hlavu. V tomto neobvyklém případě vyklop do podotázky svůj vlastní podobný zážitek a odměnou ti pak budou bonusový odpovědi. ;)

Pokud má odpověď působí neochotně, pak zdůrazním, že žádná odpověď je TEPRVE neúctou!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Jako nově registrovanému uživateli Vám bude jistě užitečná informace, že spojení „zeptat se na otázku“ v češtině neexistuje. V češtině se otázky KLADOU a ptáme se na NĚCO.
U mě taky těžko vybírat. Ale pamatuju si z dětství (mohly mi být tak čtyři až pět) – měli jsme mladou dámskou návštěvu (asi 16), a když odcházela, jako slušně vychovaný jsem se chtěl rozloučit. Při tom jejím odcházení jsem však stál zrovna na WC, a zaslechnuv, že se loučí, přiřítil jsem se rozloučit taky, jenže abych to stih, nenatáh jsem si kalhoty…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kia

Bylo jich hodně, nepočítaně. Žebříček trapnosti (netrapnosti) si pro jistotu raději nevedu. Co kdybych v budoucnu překonal rekord?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

soustavné morální přestupky na OA – největší z nich bylo sexuální harašení

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Když jsem,odmítl jít na ples kvůli nevědomosti o TAXI službě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek