Cadent

Jaký byl váš nejtrapnější zážitek v životě?

Jsem nově registrovaný uživatel a řekl jsem si, že bych vám lidem mohl položit takovou jednodušší otázku.

Nejlepší odpověď
zjentek

Trapným zážitkem by bylo ti o tom napsat.
Tady ale nejsme zcela padlí na hlavu. V tomto neobvyklém případě vyklop do podotázky svůj vlastní podobný zážitek a odměnou ti pak budou bonusový odpovědi. ;)

Pokud má odpověď působí neochotně, pak zdůrazním, že žádná odpověď je TEPRVE neúctou!

Další odpovědi
quentos

Jako nově registrovanému uživateli Vám bude jistě užitečná informace, že spojení „zeptat se na otázku“ v češtině neexistuje. V češtině se otázky KLADOU a ptáme se na NĚCO.
U mě taky těžko vybírat. Ale pamatuju si z dětství (mohly mi být tak čtyři až pět) – měli jsme mladou dámskou návštěvu (asi 16), a když odcházela, jako slušně vychovaný jsem se chtěl rozloučit. Při tom jejím odcházení jsem však stál zrovna na WC, a zaslechnuv, že se loučí, přiřítil jsem se rozloučit taky, jenže abych to stih, nenatáh jsem si kalhoty…

kia

Bylo jich hodně, nepočítaně. Žebříček trapnosti (netrapnosti) si pro jistotu raději nevedu. Co kdybych v budoucnu překonal rekord?!

Rokio

soustavné morální přestupky na OA – největší z nich bylo sexuální harašení

jirka F

Když jsem,odmítl jít na ples kvůli nevědomosti o TAXI službě.