dust8

Jak to, že se nám občas, když dojde zjentek, otázky střídají jako na běžícím pásu?

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Vzájemná synchronizace a motivace? :D

Další odpovědi
Kepler

Zjentek je exotickým kořením tohoto webu a jak známo koření povzbuzuje chutě.

zjentek

Kepler má neobvykle absolutní pravdu, bo ty seš profláknutej plagiátor! I ze zdánlivě bezvýznamného slovíčka v otázce dokážeš zplodit dotaz nový, který se NA OKO tváří, že s mým originálem nemá NIC společné! D;

Alien: Ať si vytvořej adresář svůj, tsss… Jako… správným otázkám a odpověděm je naučit mohu, ale VKUSU??? No to by už byl vrchol! (;

aliendrone

Kecy, prdy, beďary! Ve skutečnosti chlapi doufají, že jim přepustí pár adres ze svého adresáře potenciálních obětí. Ale to mají smůlu, zjentek se NEDĚLÍ! Edison to zkusil – a NIC! Kepler o tom přemýšlel, ale naštěstí si to nechal rozmluvit. Stačil argument: „Znáš zjentka, ne?“ a všechno bylo jasné! ;) :D :D

Kelt

Zjentek přichází v pravý čas, můžeme říct, že je koření, katalyzátor, startér, cokoli je správné. Ale naštěstí to neplatí absolutně, protože někdy se ty otázky střídají, i když tam Zjentek není. Je to jedna z podmínek.

elkon

Protože jsou lidi, kterým je jedno co napíšou, hlavně že píšou.