dust8

Jak to ,že Hellmann´s má luxusní francouzský dresing, ale o to tolik se pohoršili s chutí jejich tatarky?

Už to není ono. Kyselá a přesolená. Kdysi to tak nebylo.

Nejlepší odpověď
annas

Tatarku nejím, ale našla jsem testy, z nichž vyplývá, že testovací tým konstatoval, že je tatarka příliš kyselá., někdy až hořká. Týká se il jiných výrobců

Proto je třeba vybírat ty kvalitní. Samozřejmě, že má každý jedinec jijnou chuť, ale odborná i laická porota s shodla v tom,. že opravdu jsou některé kyselé. Ocet zabraňuje šíření bakterií.

Takže je třeba se dvat na složení, brát ty bez zahušťovadel
a emulgátorů. Radějí kvalita než množství.

Test, tedy hodnoceí všech tatarských omáček.

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:f-7C6_XM9OgJ:www­.vyzivaspol.cz/wp-content/upload­s/2017/05/tatar­ky-test.pdf+&cd=10&­hl=cs&ct=clnk&gl=cz&

Další odpovědi
anonym

  1. Ty 2 produkty spolu nesouvisí.
  2. Chuť je subjektivní.