FlAsh_7

Jak to, že mi nefunguje podsvícená klávesnice?

Mám notebook Dell Inspiron 15 7000 Gaming, verzi s i5 7300 HQ. Tento notebook má bíle podsvícenou klávesnici, která mi už nějakou tu dobu nefunguje. Ptám se proto, co se mohlo stát. Klávesnici jsem ničím nepolil aj. Nemůže být chyba v nastavení?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Dodám ke Keplerovi – MOŽNÁ že ani neodešlo tlačítko, stačí totiž tlačítko stisknout a podsvícerní zhasne. (ergo ho má pouze vypnuté, vůbec bych se nedivil)

Další možností je nějaká tovární utilita (nastavení), která řídí spotřebu (tedy má v ní podsvícení z úsporných důvodů zakázáno). ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Podsvícení prostě občas odchází a nejen na klávesnicích. Mně třeba odešlo podsvícení na LED TV. V nastavení to asi nebude, ale možná ti odešlo tlačítko podsvícení na klávesnici a podsvícení je trvale vypnuto.

Funna

a nemáš ji jen vypnutou?…mě se už několikrát podařilo vypnout klávesnici úplně zbrklým zmáčknutím kombinací tlačítek a dodnes nevím jakých…hledej ikonku s „vycházejícím sluníčkem“ …mělo by to být pod funkčním tlačítkem F10…