Zbynas

Jak čistit podsvícenou klávesnici?

Je možno klávesy vyndat jako u standartní klávesnice? Jak to vypadá pod podsvícenou klávesou? (Abych něco neutrhl nebo tak)

Na internetu jsem to nedohledal.
Děkuji :)
Doplňuji:
Vzpoměl jsem si, že mám vlastně manuál v krabici. Tak na to koukám a píšou, že pro vyndání klávesy mám použít jakýsi měnič kláves. Ovšem ten jsem určitě v krabici neměl. A koupit se koukám asi nedá. Víc nic, ani obrázky …

Odpovědi
Quimby

Hele moje klávesnice Logitech G11 má podsvícená talčítka, ale světílko je myslím v klávesnici, takže klávesu mohu v pohodě vycvaknout třeba vidličkou. Silně pochybuju, že by to bylo zadrátovaný.

Akorát pozor na mělké nebo notebookové klávesnice, tam jsou ty pacičky co drží tlačítko velmi jemné a dají se lehce zlomit.
Vyzkoušej si to vyndání na nějaký nepotřebný klávesnici zhlediska toho podsvícení kdyby náhodou.
Doplňuji:
Ten měnic kláves bude nějaká specializovaná vidlička, kterou to půjde vycvaknout podle mě, najdi na youtube návody jak to vycvaknout není to nic těžkého.

arygnoc

ako klasickú klávesnicu.
podsvietenie je v telese klávesnice, nie v jednotlivých klávesách.