Rokio

Jakou váhu má slovo zločince?

Když řekne něco zločinec, můžeme se na to spolehnout, nebo tito těžcí kriminálníci většinou nejsou spolehliví a na jejich slovo není spoleh?

Existují i čestní zločinci, kteří nezradí svoje spolupachatele, oběti usmrtí bez zbytečných bolestí, jsou oddaní těm, co je platí, v nouzi pomůžou dalším členům gangu a pomáhají nováčkům, kteří se dali na dráhu zločinu?

Nejlepší odpověď
Drap

Máš velmi zajímavou představu o cti. A jakou váhu má ten zločinec na kterého se ptáš?

Další odpovědi
Dochy

To bude různé jako obecně u všech lidí. Jen zločinec tratí poněkud na důvěryhodnosti už tím, že je označen za zločince. To že je někdo označen za bezúhonného také ale neznamená, že mu můžeš 100% věřit.