ReHu

Jakou máte chůzi.Kladete nohy spíše rovnoběžně,spíše jako CH.Chaplin nebo špičkami k sobě?Jak bojujete se špatnou chůzí?

Doplňuji:
Já si všimla při venčení psů 2 velmi rozdílných stopových cest. Proto mě to napadlo. Já je kladu rovnoběžně.
A kamarádky dcera, cca 6 let, opravdu hodně výrazně špičky k sobě. U jiných dětí jsem si toho nevšimla.

Nejlepší odpověď
jendahun

Podle indiánského stopování se pozná podle kladení stop stáří člověka: čím víc špičky k sobě,tím je člověk mladší,čím víc je má od sebe(lachtan),tak je to starý muž.Já se celý život snažil z ješitnosti tlačit špičky k sobě.Bohužel dnes mi ujíždí pravá špička ven a když ji nasilu tlačím zpět,bolí mne pravá kyčel.Chůze špičkami k sobě a po špičkách – umožňuje rychlejší pohyb ve volném terénu.To věděli a používali už staří eskymáci.Chce to ale trénink.

Další odpovědi
verunka483

já chodím spíš nohu přes nohu, jako modelka :DD

iceT

Spíš se hrbím a koukám pod nohy,než abych koukala na to jak chodidla kladu.Ale asi je dávm rovnoběžně.Záleží na botách.

venkovan

Někdy i ze široka a klikatě. Bojuje se mi dobře – nedostávám kapesné.

ReHu

verunko483, ty modelko – to, že dáváš nohy před sebe, neznamená, že nedáváš špičky k sobě nebo od sebe.