Avatar uživatele
ReHu

Jakou máte chůzi.Kladete nohy spíše rovnoběžně,spíše jako CH.Chaplin nebo špičkami k sobě?Jak bojujete se špatnou chůzí?

Doplňuji:
Já si všimla při venčení psů 2 velmi rozdílných stopových cest. Proto mě to napadlo. Já je kladu rovnoběžně.
A kamarádky dcera, cca 6 let, opravdu hodně výrazně špičky k sobě. U jiných dětí jsem si toho nevšimla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, VampGirl před 4468 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jendahun

Podle indiánského stopování se pozná podle kladení stop stáří člověka: čím víc špičky k sobě,tím je člověk mladší,čím víc je má od sebe(lachtan),tak je to starý muž.Já se celý život snažil z ješitnosti tlačit špičky k sobě.Bohužel dnes mi ujíždí pravá špička ven a když ji nasilu tlačím zpět,bolí mne pravá kyčel.Chůze špičkami k sobě a po špičkách – umožňuje rychlejší pohyb ve volném terénu.To věděli a používali už staří eskymáci.Chce to ale trénink.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verunka483

já chodím spíš nohu přes nohu, jako modelka :DD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Spíš se hrbím a koukám pod nohy,než abych koukala na to jak chodidla kladu.Ale asi je dávm rovnoběžně.Záleží na botách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Někdy i ze široka a klikatě. Bojuje se mi dobře – nedostávám kapesné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

verunko483, ty modelko – to, že dáváš nohy před sebe, neznamená, že nedáváš špičky k sobě nebo od sebe.

před 4459 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek