devi344

Jakou mám šanci na přijetí na SŠ ?

Ahoj
Mam děsný strach že se nedostanu na SŠ. Nevim jestli mam vůbec šanci.
Mam průměry: 2,5 z osmičky z 1 i 2 pololetí a 2,3 z devítky. Přihlásil jsem se na SŠ knihovnickou v Plzni a ještě na Ekologii v Klatovech kde bydlim což je taky maturitní obor.Na učňák jít nemůžu chybí mi levá ruka. Myslíte že mam šanci se tam dostat? Dík za odpověď

Nejlepší odpověď
annas

Opravdu se ptáte na nesprávném místě, rozhodující slovo má přece přijímací komise. I když máte strach, můžu doporučit jen to: věřte si, že zvládnete přijímací zkoušky a získáte dostatek bodů.
.
Rozhodnutí je na řediteli školy a členech přijímací komise. Záleží na tom, kolik se přihlásí uchazečů, jaký budou mít prospěch, jak složí přijímací zkoušky, kolik berou žáků atd.

Co si myslím, není opravdu rozhodující, realita může být docela jiná. Co platilo loni, nemusí platit letos.