Adams_CZ

Přijetí na Vítkovickou střední (strojírenství-4 letý obor)

Mám strach jestli mě příjmou,sice jsem teď v 8 třídě ale už je na čase si dělat s tímto starosti.Vysvědčení v 1. pololetí (ČJ-2 MA-3 AJ-2)celkový průměr byl 1.6,teďka v 2.pololetí budu mít (ČJ-2 MA-2/3 AJ-2) a celkový průměr bude 1.5/1.6 a na 1.pololetí v devátém ročníku to vidím stejně…jak to vidíte,mám se šanci na tu školu dostat ? viz. http://www.vit­kovickastredni­.cz/default/fi­le/download/id/15040/­inline/1

Odpovědi
liunekira

S dvojkama to máš ještě dobré :) podle toho odkazu, když se takhle někde hodnotí, tak záleží hlavně na tom, jakou tam budeš mít konkurenci. Jestli berou např. 30 lidí do ročníku, a přijde tam 30 jedničkářů, tak je šance mizivá. Takže se zkus třeba zajít podívat na den otevřených dveří, pokukuj po ostatních a uvidíš jaký z toho budeš mít pocit. V mezičase zkus dohnat matiku, přihlaš se třeba na nějaké soutěže a uvidíš :) držím palce!