hanicka.k.cb

Pokud v prvním kole výběrového řízení neuspějete, můžete se v druhém kole hlásit na ten samý obor znovu?

Pokud se hlásíte na SŠ a vyberete si obor, ale v prvním kole výběrového řízení neuspějete, můžete se v druhém kole hlásit na tu samou školu a na stejný obor? Nebo se můžete hlásit na stejnou školu, ale jiný obor než poprvé?
Doplňuji:
annanas: Jasně, je to nelogické, ale bylo to myšleno čistě teoreticky :D

Nejlepší odpověď
annas

Máte možnost si v prvním kole podat 2 přihlášky na jednu školu, ale na různé obory.

Jedna škola 2×, ale různé obory.

Nebo v 1. kole jeden obor, ve 2. kole druhý obor na stejné škole a ještě si podat přihlášku na další školu, kde je šance na přijetí. V dalších kolech přijímacího řízení není omezen počet přihlášek ani počet škol.

Uvažujte, když vás škola nepřijal v prvním kole, domníváte se, že byste měla v druhém kole šanci být přijata na stejný obor? 2. kolo vyhlašuje škola, pokud má volná místa, takže …