fildasl

Nevím jsestli mám šanci se dostat na zdravotní školu :/

Ahoj, už jsem to tu psal jednou, že se chci dostat do Prahy na zdravotní školu obor zdravotní asistent, ale ty známky co mám !!! A učitelům je to ukradený kam chci jít, a tak ani trochu nepřimouří očko nad známou.. Vychází mi průměr mezi 1,50–1,64 !!!!! No přece to je hrozný, když si vezmete že chci jít na zdrávku do prahy.. Prosím vás znova, jakou mám šanci se dostat teda na ZA do Prahy když : Přijímají 60 studentů. Ale pro ty studenty, kteří mají prům. pod 1,50 by mohlo být lákavější Z.lyceum… Já nevím, ale hodně se bojím, že bude více jak 60 lidí mít lepší prům. jak já.. PS: na střední zdravotnickou školu Ruská se příjímací zkoušky nepíšou, rozhoduje jen průměr.. Fakt se moc bojím, chtěl bych se tam dostat.. Jaký lidi s jakým průměrem do Prahy na zdrávku obvykle berou…

Nejlepší odpověď
annas

Ptáte se opravdu na špatném místě. Je mně líto, ale opravdu nikdo z nás vám nemůže odpovědět. Známky máte sice pěkné, ale jaký průměr budou mít ostatní? Kdo to ví?

Jedině se obrátit na ředitelství. Vedení školy může uvést podmínky přijetí, jak to bylo v minulých letech, zdá máte naději na přijetí atd. Přijetí záleží na počtu přijímaných i přihlášených žáků, jejich výsledcích, výši í bodů, které ředitel stanoví pro přijetí. Ten o tom rozhoduje.

Opakuji, nikdo z nás vám nemůže říct, jakou máte šanci na přijetí. byly by to jen úvahy, které vám nepomohou a zbytečně mohou vzbuzovat naději. Naše laické dohady jsou vám opravdu k ničemu.

Další odpovědi
Pájo

Ještě k annas doplním…
Strach je k ničemu, hledej cestu, shaněj informace.

Moje odpověď na tvoji otázku:
Dokud (pokud) to nezkusíš, nikdy se to nedozvíš!