Avatar uživatele
Mates37

Mám šanci dostat se na SŠ?

SŠ – pedagogické lyceum
Mam 4 z matematiky
3 z češtiny a chemie
A ješte 3 dvojky

Zajímavá 0 před 1567 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

A? Co my s tím? Mě to nezajímá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

To neví ani ředitel školy, na níž se chcete hlásil. Určitě budou mít zájem další žáci, kteří budou mít lepší prospěch.

Pro přijetí jsou rozhodující testy z CJL a MAT – započítávajíc se 60 % a 40 % pak známky z 8. třídy a z 1. pololetí 9. třídy.

Pochybuji, že zvládnete přijímací testy. Nebylo by lepší vybrat si střední školu s výučním llistem? Pokud školu úspněšně ukončíte, , můžete si maturltu udělat dodatečně.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zvonisek

Pokud uděláš přijímačky, které se skládají z testu z matematiky a českého jazyka, tak proč ne. Otázkou však je, zda studium dokončíš, jelikož tato škola má oba předměty, s kterými zápasíš. Nechci tě odradit, ale já jsem přijímačky udělala, hlásila jsem se z vyznamenáním a zatím bohužel maturitu nemám, utekl mi o pár bodů didaktický test z aj, jinak maturita lépe než ostatní. 1 a 2.

Upravil/a: zvonisek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

To je konstatování (nebo výkřik radosti), nebo dotaz (jehož zápis koresponduje s trojkou z češtiny)?
A teď se přiznej, co chceš děti v budoucnu učit, když neumíš počty a neumíš ani napsat otázku.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Máš šanci. Možná větší než kdybys chtěl vyhrát ve Sportce. Zaměř se na předměty, ze kterých děláš přijímačky a uvidíš. Každopádně se musíš zlepšit, abys školu dokončil a měl šanci jít dál. A co chceš dělat potom, záleží na tobě, ale už dnes by ses měl pro to rozhodnout. Ale počítej s tím, že ti to nemusí vyjít, stejně jako ve Sportce. Máš připravené další řešení?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Jedná šance je. Je to: se učit, se učit, se učit, jak řekl náš Vláďa Lenin (ikdyž to spíše bolševici převzali).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… vzhledem ke stavu našeho školství je vše možné, hlavně ten obor: pedagogické >>> holt, kdo umí, ten umí, a kdo to neumí, tak to učí …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Tady je něco špatně, s takovýma známkama se dostat na sš… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Na to jsi měl myslet dřív. Pedagogické lyceum, to znamená, že vzdělává budoucí učitele. No jestli to tak je normální, ani se nedivím, že dnes školství upadá a děti nic neumí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ksjx

Bez sance, ani k primackam nechod. Ztrata casu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobek 2

Obávám se, že tady ani píle nepomůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

Tak to je opravdu síla. Žák se čtyřkou a dvěma trojkami se chce dostat na střední školu. Moje bývalá asistentka se na SŠ napoprvé nedostala, a to mělo daleko lepší známky, a tak šla na SOU a pak na SŠ.

před 1567 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Prosimtě se čtyřkou na že leckdo vystuduje i doktorát. Čtyřka není problém, problém je v tom že je zrovna z matematiky (neříkám kdyby to byl dějepis a dotyčný se stal programátorem, pak je to jedno) ale matematika je takový elementární základ všeho. Pokud se hecne a počty si dostuduje nemusí ale vadit ani čtyřka z matiky

před 1566 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Podle tvé teorie bych neprolezl ani střední protože jsem měl čtyřky dokonce dvě. Ale byly z předmětů na kterých později houby záleželo (literatura, dějepis, chemie), šel jsem na technický obor ve kterém bylo důležité jen to, že z matematiky máte za jedna a ty čtyřky mi tak nikdy v pozdějším studiu nebyly na překážku.

před 1566 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Njn… Budem národ vzdělanejch blbců. Už teď to začíná být znát.

před 1567 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek