Avatar uživatele
srbul

Jakou hudbu posloucháte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Terryle před 4923 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mirlin

Hudba musí splňovat kvalitu zážitku v daný okamžik!
Jsem duší metalista,to však neznamená že je mi cizí opera,cantry,džes,fol­k,atd.nejde tu o vypočet disciplín jako takových.Co však nemusím je,když si mladí lidé vystupující v různých super…,dokazují na co ale vůbec nemají,a zavčas si neuvědomí,že mi tu jejich úroveň platíme,i kdyby jen na televizních poplatcích.
mirlin

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

všelijakou. Moderní americkou country (Martina McBride, Ronna Reeves, Terri Clark, Clint Black, Patty Loveless…), rock (Sheryl Crow, Puddle of Mudd, Fousatej Hat, Katapult…), bluegrass (Alison Krauss, COP, CHBQ…), blues, vážnou (zejména sopranistky – Sarah Brightman, Dagmar Pecková…), jazz (Peggy Lee, Mr. Scruff, Norah Jones…), ale i něco z metalu (Nightwish, Cradle of Filth), punku (Avril Lavigne) a popu (Lara Fabian). Podle nálady… rozpětí ohromné :{)>

Kratší by byl výčet toho, co neposlouchám (techno a dechovku:{)>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Obecně rock a folk, občas lehce do popu nebo do country, občas i něco čistě akustickýho. Po dvou až čtyřech letech se mi střídávají takový ty fakt velký hudební lásky – začalo to Beatles, pak přes Pink Floyd, a teď dojížděj U2, uvidí se, co nastoupí po nich.
A do toho samozřejmě neměnný stálice jako Karel Kryl, Jarek Nohavica, David Gilmour, George Harrison, Simon & Garfunkel, Nirvana, Scorpions a šedesátá léta jak ve světě, tak u nás (ale je pravda, že na českou muziku jsem hodně vybíravá, líběj se mi spíš jednotlivé písničky).
Momentálně mi asi nejčastěji hraje americký country a folkový zpěvák John Denver, hodí se mi to k takové rozlítané a svobodné náladě na cestách a daleko od domova.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek