autacek

Jakou hodnotu může mít takový vrak auta?

Odpovědi
Gestas

Nejsem odborník na Jeepy, ale nebude to o moc víc, než je cena železného šrotu o stejné váze. Mám pocit, že je to na vrakovišti a ti by ti to prodali za cenu, jež odpovídá součtu cen všech náhradních dílů, které by z toho šly vymontovat (a to by byla o dost vyšší cena).
Něco jiného je citová hodnota, tu to může mít fakt velkou.

Ušel ventil

Asi jak pro koho – kdo to nechce tak – 0 kč
a kdo to chce tak záleží na dohodě s prodávajícím , stav vozu nelze určit z jedné fotky , je pojízdné ? je zaplacena Eko dan ? kolik má najeto ? jaký je to rok ? má servisku ? počet majitelů ? registr v ČR ? ------------------------je mnoho proměných .

Kalim_YT

někdo vám může dát dvě kyla aby ste si ho odtáhl…

malinak812

Myslím si, že to hodně záleží na tom, koho se zeptáte. :) Někdo by vám za to nedal ani korunu, ale myslím si, že třeba nějaký výkup autovraků by vám za to nějaké ty peníze určitě dal. Zkuste se poptat třeba tady – https://www.lik­vidacevojkov.cz/vy­kup-autovraku tam se právě na takovéto věci specializují. Sám jsem jim prodával svého nepojízdného Forda.