pas

Jakou aplikaci byste doporučili?

Dobrý den. Chytré telefony s Androidem mají velikou výhodu v tom, že je možné je doplnit různými aplikacemi. Doporučíte nějaké zajímavé které používáte? Díky

Odpovědi
Rosie5

Shazam – znáš to když slyšíš písničku v rádiu a nevíš název? S touto aplikací si kousek nahraješ a ona ti napíše název.

Ganymede

Omni Swipe, Clean Master, ISS onlive-nejlepší, pozorování Země online skrze kamery na ISS!! Twilight-překrývá bílé světlo v telefonu tak tě pak v noci nebolí oči :)