Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Jaký mobil by jste mi doporučili?

Cena by se měla pohybovat pod 15 tisíc, chtěla bych větší obrazovku, aby se na něm dělaly hezké fotky.. Nemáte někdo nějaký typ? Děkuju:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3860 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Pokud chcete mobil, který umí dělat opravdu fajnové fotky, má větší obrazovku a chcete ho za dobrou cenu, tak bych koukl na Nokia Lumia 920 – to je mobil nabušený funkcemi a dá se sehnat už za 7 tisíc.
Rozdíl mezi Nokia Lumia 925 je minimální, týká se spíš hmotnosti a velikosti (925 je lehčí a o něco hubenější) a vnitřní paměti (925 má jen 16GB, 920 má 32GB).
Pokud byste si přidala 2 tisíce, tak máte luxusní fotomobil Nokia Lumia 1020.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hohny

Těžko říci, jak moc jste náročná na ty pokročilé funkce telefonu a jaký systém by Vám nejvíce sedl. Pokud nepotřebujete systém, který umí opravdu každou kravinu, ale za cenu nižší stability a rychlosti (android), tak Vám doporučím systém Windows Phone 8 a přesněji Nokia Lumia 925.
Má výborný displej, skvělé zpracování a luxusní vzhled. Navíc výborně fotí, žádný mobil Vám ve tmě neudělá takové snímky. Velikostí je to podle mě takový ideál s 4,5 palcovým displejem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Majkl95

Já mám taky Nokiu Lumiu a sem mrtě spokojený ;) fotky fakt supr, plno aplikací, her :D Windows phone je úplně jiná liga než android :D měl sem sony xperiy typo a to bylo o nervy :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek