Vanda6

Jakou americkou komedii máte nejradši ???

Je jedno jestli to bude romantická,… ale hlavně ať je to americká komedie :)

Nejlepší odpověď
briketka10

všechny, kde hraje Jim Carrey ☺

Další odpovědi
anonym

briketka10 mi vyfoukla odpověď. 🙂
Doplňuji:
Nejsem ale moc na komediální žánr a když už, tak se raději podívám na nějakou černou komedii. Romantické, bláznivé nebo parodie nesleduji snad vůbec. Jim Carrey je takovou výjimkou.

Conchus

Někdo to rád horké. To je světově nejlepší komedie. Ale „Nikdo není dokonalý“.

Kopta

Já osobně téměř ničím nepohrdnu. Každopádně asi moje nej… na které si teď vzpomenu je Někdo to rád horké a Zkus mě rozesmát.

venkovan

Volby prezidenta.
Ale pozoruji, že USA trhneme.