Ronie

Nejlepší komedie je…?

Už nevím na co se mám koukat, tak jestli byste mi mohli poradit. :)
Jakou nejlepší komedii jste v poslední době shlédli? :)
A jestli neznáte nějaký podobný film? (http://www.csfd­.cz/film/293007-snehurka/)
Díky moc :)))

Doplňuji:
Jediná zábava… Jsem v Anglii, lije tu jako z konve a jsem sama na hotelu. A nic tu nemám, krom notebooku. Tákže bych řekla, že to jediná zábava je! :/

Nejlepší odpověď
Deli

Já bych řekla, že nejlepší komedie je někdy sám život 🙂

Další odpovědi
www

Nejlepší to či ono bez dalších doplnění je nesmysl.
Každý máme jiný vkus, potřeby, smysl pro humor ap. Nelze proto rozumně odpovědět na věci neznámé.
Doplňuji:
Navíc, pokud použiješ při vkládání své otázky nabízených možností, najdeš 10 stránek odpovědí na stejnou otázku. 😁

Ella

a to nemáš deštník??? já bych teda v Anglii neseděla na zadku v hotelu i kdyby kroupy padaly, protože je tam toho tolik k vidění! Vypravila bych se na procházku, vzala bych deštník, mapu (případně se zeptala v hotelu, co je v okolí zajímavého k vidění) a foťák a šla bych kam by mě nohy nesly…

ale tak nevím kolik ti je… tak fajn… podobný film jako ukazuješ neznám, protože mě osobně se to příliš nelíbilo, ALE mě se třeba líbil film A zase jedna popelka. Nebo filmy s Katherine Heigl – 27 šatů, Chceš mě chci tě, nebo třeba Dopisy pro Julii, to je taková letní romanťárna :) aaa třeba nějaký animák, tak Tangled, to by se ti mělo líbit určitě :D nebo třeba Hon za svobodou

terry

A jediná možnost zábyvy je se na něco koukat?
A navíc, ty komedie, ktewré se líbí mně se nemuisí líbit tobě.
Doplňuji:
Proč sis nevzala s sebou třeba knihu?

Projdi starší odp. Stejných otázek, jako jsi položila ty, je mraky.
Nebo si vem deštník a jdi se projít.

redhead

Určitě to není taková, ve které hraje Jim Carrey :) :D

kobranek

Bezva finta

anonym

7 trpaslíků
sněhurka
červená karkulka
ale mají pravdu, to můžeš dělat i doma, ale v Anglii? Tak na co jsi tam jela?

Kura

Miliónový závod
Ten největší
Tropická bouře

Lucijej

Jedna z posledních komedií, která mě opravdu nadchla je Líbáš jako bůh z režie Poledňákové.