MrGandy

Jakého superhrdinu máte nejradši?

Navazuji na položený dotaz: Spiderman VS Superman.
Jaký superhrdina je váš nejoblíbenější? A berme to celkově, vypíšu vám sem nějaké a můžete i doplnit.

Batman
Spiderman
Superman
X-Men
Transformers – Nějaký robot / Tento film se mi hodně líbí

Mně se nejvíc líbí nový film, který nedávno vyšel do kin …a celkově jak ti hrdinové fungují. Je to – Green Lantern

Doplňuji:
arygnoc, ptal jsem se až na superhrdinu *_-

  • hrdinů je hodně

A je pravda, že je to otázka spíše pro mladší, protože sedí většinu času u TV a PC. Ale nikomu nebráním ve vlastním názoru …

Nejlepší odpověď
dědapetr

Rychlé šípy a jiné české postavy z komiksů.Pravý český superhrdina Pérák.
http://blog.ak­tualne.centrum­.cz/blogy/vhrsti­.php?itemid=2835

Další odpovědi
arygnoc

trošku mimo téma:

hrdinu mám nejraději toho, kterého nosím v kalhotech.
Dokáže, na rozdíl od těch filmových, někdy hezky překvapit – jak heroickým výkonem, tak i totálním krachem.
a vo tom to je.
Doplňuji:
MrGandy:

no, dnes je to už někdy i superhrdina.

;)

led

Rýchle šípy,
Gajdarov Timur aj s jeho družinou

jendahun

První komunista Juro Jánošík.