autacek

Jaké znáte neuvěřitelné skutečnosti a které Vás nejvíce fascinují?

Nejlepší odpověď
annas

Jedině některé z filmů, které byly natoeené podle skutečnosti a opravdu se staly.

Vyděsily mě, ukázaly, kam až jedinci dokážou zažít.

Možná některé z nich jste rovněž viděl.

NEUVĚŘITELNÉ! 10 DĚSIVÝCH HORORŮ, KTERÉ VZNIKLY NA ZÁKLADĚ SKUTEČNÝCH UDÁLOSTÍ

https://ocko.tv/10-hororu-ktere-vznikly-podle-skutecnych-udalosti.A190917_122­753_ocko-clanky_maao/
--

Jinak opět z TV . Mě fascinovala borovice, který vyrostla na skále u Vírské přehrady, Je stara 350 let, odolává klimatu. .

Zdroj: https://zdarsky­.denik.cz/zpra­vy_region/stro­mem-roku-se-stala-borovice-od-virske-prehrady-20191003.html

Další odpovědi
Pepa25

Hvězdné nebe nade mnou a mravní zákon ve mně jsou dvě věci, které mě nepřestávají fascinovat (dovolil jsem si parafrázovat I. Kanta).

dubraro

Ženské tělo.

anonym

Neuvěřitelná skutečnost? Co je to za protimluv?tak buď je to neuvěřitelné (země je placatá a lidé na jejich okrajích padají do vesmíru) a nebo je to skutečnost (země je přibližně kulatá a její tvář formuje její vlastní gravitace)… Těžko může platit obojí současně :) jakmile něco dokážete odpovídá to skutečnosti a těžko to může být i nadále „neuvěřitelné“