Losinka

Jaké téma na tábor vymyslet pro dnešní děti?

Jezdím jako instruktorka na tábor už několik let. Letos s kolegy tápeme. Nevíme jaké téma táboru vymyslet. Poraďte, co by mohlo bavit dnešní děti ve věku okolo 10 let.

Nejlepší odpověď
Edison

Jak žít bez elektriky, mobilů, tabletů, compů…

Ještě mě napadlo: Praha, Národní třída, 17. listopad 1989 (a vůbec události celého toho roku). Mnoha dětem by taková lehká „masáž“ prospěla. A taky je to bez compů a mobilů. 😁

Další odpovědi
Muffz

Superhrdinové, případně stejně jako všude šaškují s „výročím republiky“, tak něco ve stylu té doby.

ivzez

Survival

aliendrone

Zastávám názor, že tábory by měly děti naučit něco užitečného, co jinak nemají možnost pochytit. A to ZÁBAVNOU formou. Co takhle závod, kdo rozdělá rychleji oheň z mokrého dříví/za deště bez sirek/zapalovačů etc.? (pochopitelně o „něco“ – třeba o gumové medvídky aj.) Rozdělid na +/- tříčlenné skupiny…

Vlastně by to nemuselo být tak drsné, kdyby pršelo, povolily by se i sirky. A poslední týmy budou uklízet tábor! Dej klukům sirky na hraní – myslím, že to ZABERE! ;) :D :D A něco se i přiučí, no ne? :)