jirka F

Jaké/které potraviny kupujete v obchodech nejčastěji?

zdroj obrázku: pixabay

Pozor – je rozdíl mezi otázkou začínající zájmenem Jaký a který?

Nejlepší odpověď
Kelt

Ovoce, pečivo, a něco k tomu.

Další odpovědi
Kepler

Cenově příznivé, s dobrým poměrem cena/kvalita. Zásadně ne polské.

zjentek

Nejčastěji? Pečivo, smetanu a citrony. A pivo!

da ny

Pečivo, maso, zeleninu, ovoce, těstoviny, máslo, sádlo, olej, mouky
atd. atp
Pokud možno kvalitní, levnější (i v akci), tu a tam farmářské výrobky.
České a německé nejčastěji.

Rokio

Já potraviny nekupuji, protože je kupuje mamka. Za to přispívám do rodinného rozpočtu anuitní částkou.

Mamka nejčastěji kupuje potraviny, zejména pečivo a ovoce a zeleninu a hygienické potřeby, jako je například toaletní papír, ubrousky, šampón atd.

Drap

Pečivo, ovoce, zeleninu

Mc Merkurion

… jídlo …

dudu

Nekupujeme – máme vlastní jablka, česnek, ořechy, zavařené okurky, lečo a suše-
nou zeleninu. Vše ostatní kupujeme.

annas

Jaké potraviny? Kvalitní a různého druhu, tedy rostlinné i živočišného původu..
.
Které potraviny? Nejívíc chléb, pečivo,. vejce, tuky, maso, kávu, čaj, luštěniny, ovoce, zeleninu – zkrátka podle potřeby. Nekupuji mléko, jen smetanu a jogurty.

Honzyn14

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

dudu, to si i pečete vlastní chléb a rohlíky i vyrábíte těstoviny a chováte zvířátka na maso?

dudu

Jestliže otázka zní „jaké potraviny kupujete“, pak bych měl odpovědět dobré a kvalitní. Na dotaz „které potraviny…“ je logická odpověď „všechny, kromě těch, které si sami vyprodukujeme“.

Mc Merkurion

… že otázka je blbě položená je naprosto jasný …

Mc Merkurion

… to maso beru (mám to taktéž), pečení chleba taky, jen jestli si melou mouku mne napadlo, ale byl jsi rychlejší …