STUDENTKAEVA

V kterem obchodu/super­marketu nejvíce nakupujete potraviny?

Zajima mne kde dnesni cesi nejvice nakupuji potraviny…

Nejlepší odpověď
zjentek

Jiný obchod nebo více odpovědi najednou

Doplňuji:
věz, že lidé budou nakupovat u těch, kteří jim zboží nejvíce podsunuli před čumák ..a i tvá anketa je toho důkazem. Do roka tam budeš moci přidat market Hruška, uvidíš :o

Další odpovědi
marci1

Jiný obchod nebo více odpovědi najednou

Doplňuji:
V tom nejbližším a hlavně menším. Ty „velké“ v oblibě nemám.

Nuk nuk

Penny Market

Doplňuji:
Ale jen proto, že ho mám takřka za barákem. Další samoobsluhu mám od domu 2 km a jiný slušný obchod tu není, takže mi nic jiného nezbývá.

anonym

Jiný obchod nebo více odpovědi najednou

Sice nakupujeme v Penny (víc supermarketů v okolí 15 km není), ale střídáme to.Ve městě je víc soukromých obchodů, takže vybíráme podle slev v Penny.Pro něco jedeme tam, pro něco jinam.

quentos

Billa

… mám ji totiž přes ulici. Ale občas vyrazím i do Tesca nebo Albertu.

brillant

Kaufland

Mám ho nejblíž.

Beer4Real

Jiný obchod nebo více odpovědi najednou

Albert!

wertos1

Lidl

Bad Wolf

Jiný obchod nebo více odpovědi najednou

Doplňuji:
Nejvíce nakupuji na naši vesnici v samoobsluze a méně ve městě v marketech.

Lorgins

Tesco

GM

Billa

Eva 38

Lidl

hanny 2

Lidl

Mám blíž Penny a Albert,ale ty nesnáším,Lidl je můj oblíbený od začátku,co ho postavili,u nás je jeden z nejlepších v Brně.Občas Tesco,ale jen ty potraviny,na které jsem zvyklá z dřívějška,kdy jsem do Tesca jezdila a Lidl ještě neexistoval a které v Lidlu nemají.Zřídka jdu do Brněnky,tu mám přes ulici,ale opravdu málokdy.

ivzez

Jiný obchod nebo více odpovědi najednou

lota

Penny Market

Doplňuji:
Hlavně podle toho, který je v dosahu…

Poklička

Tesco

Lordcruss

Tesco