paul1

Jaké opatření navrhnete nebo uděláte přes Velikonoce, abyste nepřibrali?

Já zkusím navrhnout nesundávat roušky či respirátory.
Ještě to doplním o větu, kterou jsem nedávno četl v jednom e-mailu:
„Až dáme dolů rouška, budou nám odstávat ouška“

Nejlepší odpověď
Kepler

Budu do sebe cpát jenom vajíčka. Nejlépe ve formě vaječného koňaku, ten přímo nadnáší a cítím se jak motýl co si dal do hlavy, že lítat z kytky na kytku ho už nebaví…

Další odpovědi
da ny

Žádná opatření nenavrhuji, dělat nebudu :D Proč také.
Nechápu, proč bych měla zrovna přes Velikonoce (volné 4 dny,
kdy jeden pobudu v práci přibírat na hmotnosti.
Baštím stále stejně. Nesním celý plech jidášů, vezmu si 2 ks. Podobně s jinými
sladkostmi (beránka nesním celého, mazanec také ne atp., o zeleninu se neošidím).
V pohybu, procházkách mi nikdo nebrání. V tanci kolem plotny také ne ;)

Mně ouška odstávat nebudou. Na rouškách i respirátorech si musím dělat
uzlíky, abych je za ouškama měla předpisově utažené. :))

ivzez

Obávám se žádná.
(Roušku ani respirátor nosit nemusím, nemám tedy co nesundavat.)

Drap

žádné.

Rocker

Budu chodit se psama do lesa a jezdit na kole.Ale taky mezitím žrát😀

marci1

Rozhodně se nebudu opalovat od žárovky v ledničce a počkám až vyleze „Oskar“. Lednička je „ee“. Jak se říká: „Všeho s mírou“, tak ho asi pozvu na oběd. Míru. 🙂

Prostě já...

Souhlasím s tebou :D

elkon

Když nebude pršet, tak se projedu na kole. Denní dávku mám 15–20km.

Pepa25

V pátek půst.

Rokio

Budu chodit častěji na procházky s mámou a se psem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.