Georgo2010

Jaké „neřesti“ v rozporu s pracovní náplní občas děláte?

Nejlepší odpověď
anonym

Žádný,nejde to,máme už kamery,dodržovat bezpečnost práce,využití prac.doby,vše je sledované a po "zásluze"odmě­ňováno.

Další odpovědi
lexx

občas jsem chodil v prac.době na WC, zatrhli to a klíč má jenom šéf aby se neplýtvalo vodou, mýdlem a toaleťákem jakož i časem

anonym

To,že nedělám! 😁

Děda Louda

Když se šéf nedívá, občas u práce myslím. Ovšem pravdu má stejně vždycky on, i kdyby se mýlil.