Kepler

Jaké nejhorší trapasy jste zažili?

Pozor – jen pro náročné a odvážné. Zároveň se omlouvám, že to téma tu už bylo, ale nových uživatelů taky přibylo. A tak můžeme čekat i jiné zkušenosti. Ten můj nejzajímavější byl asi před 10 ti lety, kdy jsem jako muž rozvedený drandil po seznamkách, měl jsem i partnerku na sexuální hrátky, ale moje představy na společný život nesplňovala. Tak jsem podal seriózní seznamovací inzerát na babu pro celý život a kdo myslíte, že odpověděl? Ne, partnerka šukačka to nebyla. Byla to její kamarádka, která mě nějak poznala a šukačce to vyslepičila. Kdo myslíte, že na první rande přišel?

Nejlepší odpověď
anonym

Vzpomínám si na jednu bizardní situaci, která byla zároveň velkým trapasem. Tenkrát jsem byl ještě v osmé třídě a cestu ze školy jsem si krátil přes oblast, která vypadá jak neprostupná džungle. Neudržovaný vykácený les, který zarostl k nepoznání. Již po cestě se mi chtělo na malou, ale říkal jsem si, že není vhodné prostředí a tak jsem to držel až do oné džungle. Skrz ní vede úzká cesta po které jsem šel a po chvíli chůze mě napadlo, že bych snad už mohl uvolnit svůj močový měchýř. Pro jistotu jsem zašel kousek do křoví z cesty a bez otálení rozepínám zip a stahuju si kalhoty. Vyndávám ho a sotva chvíli kropím a cejtím se jak znovuzrozený. Náhle zaslechnu střídavý smích, která se ke mě nese jako tlaková vlna a postupně se navyšuje. Zmateně se lekám a počůrávám si nohavice. Kouknu se do strany a tam postávají dvě holky a kouří. Bleskem si nasazuju kalhoty a peláším pryč a za sebou slyším jak jedna křičí. „Máš ho velkýho!“ Druhá se hned přidává. „A taky chlupatýho!“ V ten moment mi to nepřišlo zrovna jako lichotka vzhledem k situaci. Od té doby se před močením vždy raději rozhlédnu, alespoň o 180 stupňů kolem sebe, než vypustím stavidlo.

Další odpovědi
mosoj

Pravdu díš, je tam i cedule.

http://photo.u­loziste.com/?fot­ka=0a8fe5c3bb719f95­.jpg&d=v47b20f1d1ed00dd&­size=0