Ing.internet

Jaké máte triky na balení holek?

Nejlepší odpověď
quentos

já žádné :{/> asi taky proto mi to ještě nikdy nevyšlo. Ale třeba pomohou následující odkazy, podobná otázka už tu párkrát byla:

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku-4

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku-6

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku-5

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku-2

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku-d

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-na-gymnaziu-holku

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-10-letou-holku

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-mam-sbalit-holku

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-mam-ziskat-holku

odkazy samozřejmě BEZ MEZER, to ono samo

Další odpovědi
eLx

Dobrej kouzelník přece nikdy neprozrazuje svoje triky.. :)
Doplňuji:
Tak jsem náhodně proklikl to, co tady někdo postnul a je mi tě trochu líto, že musíš pracovat s takovym materiálem.

Rozhodl jsem se, že tě aspoň nasměruju:

  • zaměř se na řeč těla (nauč se signály zájmu u ženskejch a nauč se jak dát za pomoci řeči těla najevo svůj zájem, instinktivně to budou vnímat; knížek je o tom spousta)
  • dej důraz na humor (nejvíc zabírá asi přehánění a negování, ale to chce trochu víc praxe a citu)
  • pomalu přídávej a zintenzivňuj doteky (od letmejch, přes objetí, po plácnutí po zadku), bez toho budeš vždycky jen kámoš
  • nevtírej se, dělej, že je ti to v podstatě jedno, jestli to vyjde nebo ne
  • nemluv o svejch bejvalkách (ať už nějaký ve skutečnosti byly nebo ne)
  • buď spontánní, nekřečovitej, dělej blbosti (ale neztrapňuj se), ptej se co jí zajímá a tak dál… však ty už si nějak poradíš, tohle ber jen jako základní rámec :)

baghira

Dobrý trik je popsaný zhruba v polovině knihy nositele Nobelovy ceny Richarda Feynmana „To nemyslíte vážně pane Feynmane!“.
Neprozradím ho, přečtěte si tu knihu :)

Meropa

Trochu bys to měl upřesnit: balit jako dárek? nebo jako ukrýt? nebo zabít?

Jestli balit jako dárek, tak nejspíš do nějakého pevného papíru, nejlépe do pevné krabice.

Jestli ukrýt (třeba i mrtvou) tak zabalit do koberce a schovat třeba na půdu.

Jestli zabít, tak sbalit do hodně pevného igelitu, zabalit buď hlavu nebo celé tělo a na koncích pořádně omotat izolepou.
Doplňuji:
Cituji: – zaměř se na řeč těla (nauč se signály zájmu u ženskejch a nauč se jak dát za pomoci řeči těla najevo svůj zájem, instinktivně to budou vnímat; knížek je o tom spousta)

Já bych Ti ještě k tomuto jeden takový signál poradila. Mělo by to fungovat tak, že si ji představíš nahou a když budeš mít správné oblečení, tak určitě pozná že o ni máš zájem a pak už to bude záležet na ní.

lexx

alobal a porsche 911

BetynkaV

To nemyslíte vážně, pane Feynmane! vyšlo jako audiokniha.
http://audiote­ka.com/cz/audi­obook/to-nemyslite-vazne-pane-feynmane