Jak sbalit na gymnáziu holku?

Půjdu na gympl a chtěl bych sbalit holku.jak na to?A hlavně mi neřikejte odpovědi jako třeba netlač na pilu!!!!!!!!!

Nejlepší odpověď
baghira

Stejně jako mimo gymnázium :)
Další možnost, celkem pohodlná, je nechat se sbalit holkou.
Jo – a netlač na pilu :D

Další odpovědi
hanulka11

a co sis myslel, že všechny padnou až tam přijdeš, frajeřinou si ji nezískáš- to jen narazíš

Katusa

Hlavně nehledej holku ze třídy, to nikdy nepodadlo dobře, teda aspoň co vím z vlastní zkušenosti. Když se pak rozejdete, nabourá to půlku třídního kolektivu

eLx

Neni instantní způsob, kdy se z jedný věty položí. Je to proces. Řeč těla, charisma, míra uvolněnosti, volba slov, postavení ve skupině, vzhled, sebevědomí, intelekt…

Btw: Na pilu je dobrý tlačit, když to umíš. Když ne, budeš přítěž…

Galax

Nejlepší je nemít žádné děvče… pak se s ní třeba nepohodneš a bude zle… nejlepší je si najít děvče mimo školu když už… ale jak říká můj strýček: Nikdy se nežeň, s ženskou se život vydržet nedá...... a já říkám: ,, Kam nemůže zajít ďábel, tam tu ženskou nastrčí " :)