zjentek

Jaké (které) jsou benefity společného sexu v porovnání s autoerotikou?

Jsou nějaké? 🤷‍♂️ (Tedy pokud jediným cílem není vyloženě někoho potěšit.)

Nejlepší odpověď
Rokio

Někteří lidé si myslí, že masturbují při sledování porna pouze úchylové, takže ti, co mají manželský sex, jsou slušní.

Další odpovědi
df

No přece fyzický prožitek. Samozřejmě, pokud máš stejnou partnerku jedno a více desetiletí, tak po takovém prožitku jeden moc netouží. To je pak zajímavější ta autoerotika při sledování jiných

da ny

„Otočím to“ 😉

„Žádné funění u ucha a partnerovo zpocené tělo“,
žádný pocit zklamání, rozčarování,
žádné modřiny, kousance atp.
žádný přenos pohlavních chorob, plísní, HPV virů, infekce,
žádné nebezpečí nechtěného těhotenství,
žádná devastace zdraví (žen) HA.
😉

da ny

Pro sexuální mašiny, kohouty, je to patrně „jen“ fyzický prožitek (/uspokojení vlastní potřeby).
Také mne napadlo, jestli uživatel „df“ má vlastní zkušenosti (se „stejnou partnerku jedno a více desetiletí), nebo jsou to jen jeho domněnky…. 😉
Zdá se, že vůbec nepoznal, neokusil, ono kouzlo… 😉
Je mi upřímně líto jedinců, kteří pak potřebují nějaké „divadlo“, včetně porna. Stroje, bez fantazie, citu, bez možné spolupráce, vzájemné důvěry, lásky, oddanosti, i bez možných zvyků, rituálů,…., bez …. (doplň, co je třeba, jak to máš/nemáš, cítíš/necítíš) 😉

df

da ny: 27 let s jednou ženou + nějaké to zpestření

da ny

Aha,
tak to je ještě málo… 😉 To má člověk ještě roupy a někdy nezodpovědnost,
vůči zdraví partnera, v případě, že loví a předává HPV viry.
Po 40, letech, to možná budete vidět jinak 😉