zjentek

Jaké/které divadlo je vaše oblíbené?

Absence odpovědi bude automaticky považována za odpověď- žádné. Děkuju 💁‍♂️

Nejlepší odpověď
elkon

Nejradši mám... (doplň)

D.J.K.T. a D.J.C.

Další odpovědi
Tonda Káňa

Nejradši mám... (doplň)

Divadlo Járy Cimrmana 👍

jirka F

Nejradši mám... (doplň)

Východočeské divadlo.

Rocker

Nejradši mám... (doplň)

Jiráskovo divadlo v Hronově.
Táta tam dlouhé roky dělal technika,v divadle jsem byl i na místech kam se běžný návštěvník nedostane.Navíc jsem tam znal většinu lidí,od uklizeček přes pokladní až po herce.Byl tam skvělá parta.

Syd

Divadlo nemám rád(a) anebo nechci odpovědět (důvod upřesni v odpovědi)

Rokio

Nejradši mám... (doplň)

Pokud je to komedie. Tragédie se mi líbí méně, ale také ujdou.

Nejlepší je podle mě asi Lakomec, kterého jsem viděl na tabletu.

Ametyst

Divadlo Mír

Jsou skvělí. Je to trochu jako Česká soda 2.0, jenomže ostravská.

plebs

Předvolební je nádherné

zjentek

plebs 🤣