Jaké jsou rozdíly mezi ženou a mužem s pohybovými dovednostmi?

Napište mi prosím vás 5 výhod a 5 nevyhod pro může a ženy co se týče pohybových dovednosti :) V případě když by někdo pořádně nepochopil otazku mužu klidně doplnit :) Děkuji předem moc :)

Odpovědi
venkovan

Podívej se na tanec mužů a tanec žen. A hnet tam vidíš velký rozdíl v pohyblivosti obou pohlaví.
Jen malá otázka – proč 5, proč ne 6 nebo 4.

mosoj

Už jsem chtěl vypisovat rozdíly mezi mužem a ženou. Myslel jsem si, že jsi v životě žádnou ženu neviděl a tak jsem připravoval i obrázky. Ale pohybové dovednosti? Už jsem viděl ženu ladnou jak laň ale viděl jsem i ženu slonici (nějak se jich víc objeilo asi jak se oteplujee tak sloni migrují na sever). Nakonec myslím že i Kámasútra to rozlišuje. Totéž ale platí i pro muže.