Lgee

Jaké jsou hlavní důvody vymírání vyspělých státu?

Pohodlnost, ekonomické nároky, klid, nebo co?

Nejlepší odpověď
ivzez

Podle mne pohodlnost a snaha užít si co nejvíc před založením rodiny
(neochota si kvůli dětem něco odříct).

Posunutí věku prvorodiček za hranici, do kdy je z hlediska zdraví matky
i dítěte ideální doba pro první dítě, vede ke snížení počtu dětí na ženu.
Po třicítce už není otěhotnění tak snadné, ani umělé oplodnění není všemocné.

Další odpovědi
Drap

Důvod je pouze jediný. Malá porodnost ať už z jakýchkoli důvodů. Tento trend však, alespoň v Evropě se brzy obrátí díky přílivu migrantů. V některých státech už brzy bude běloch považován za exota.

Edison

Pohodlnost, blahobyt. Neochota obětovat cokoli, kvůli čemukoli.

marci1

Sobectví.

Alesh

feminismus

zjentek

Jednoduše pokrok. Vytěžit a posunout se dál, to je naše moderní filozofie. Začalo to na dědině a jedeme dál, hurá na Mars!