Jaké jsou alternativy pro podobnou stránku, jako je tato?

Nejlepší odpověď
ivzez

Žádné alternativy nejsou.

„Odpovědních“ webů je spousta, ale každý je charakteristický něčím jiným, na každém se schází trochu odlišná komunita.

Všude ale najdete lidi, kteří vědí, o čem píší, i lidi, kteři odpovídají jen pro zábavu. Všude najdete tazatele, kteří umějí otázku formulovat tak, aby na ni dostali odpověď, která jim pomůže. I tazatele, kteří nad formulacemi otázek příliš nepřemýšlejí a pak se diví, když dostanou odpověď na to, na co se zeptali (nikoliv na to, na co si mysleli, že se ptají)…

Další odpovědi
anonym

Doporučuji rodinu serverů STACK EXCHANGE pokud ti nevadí že jsou v angličtině. Všechny staví na prakticky stejném systému hodnocených odpovědí jako odpovedi.cz ale navíc jsou specializované na velmi odborná témata a díky tomu jsou na nich k nalezení i daleko záludnější otázky i daleko kvalitnější odpovědi. Specialisté mají totiž daleko větší motivaci sledovat oborově specializovaný server než feed plný hloupých obecných dotazů od nesmrtelnosti chrousta až po to co měl kdo k snídani … jako vývojář se třeba velmi často pohybuji po vývojářském serveru stackoverflow.com který patří do této rodiny a najdu tam odpověd prakticky na jakoukoliv záludnou otázku ve svém oboru, totéž platí třeba pro uživatele operačního systému Ubuntu kteří mají server askubuntu.com ze stejné rodiny nebo pro uživatele produktů apple které dotazy pokládají dotazy ve specializované části AskDifferent 🙂

Kompletní seznam temnatických specializací je zde https://stackex­change.com/si­tes

zjentek

Ivzez a já dokonce znám „odpovědní“ web, kde „někteří“ vědí, o čem píší, ale odpovídají jen pro „zábavu“.

ivzez

Já také… (–: