Kepler

Jaké jiné využití vás napadá pro kulečníkový stůl?

Nejlepší odpověď
Alesh

U nás v hospodě na něj mají takovou desku, čili po zakrytí ho lze používat jako stůl, u kterého se nesedí. Dají se na něj pak dát třeba ceny v turnaji v mariáši apod. Jinak se obávám, že mnoho využití tento specifický stůl mít nebude než k účelu, ke kterému je primárně určen.

Další odpovědi
Arne1

Sex ?

elkon

Pokud je dřevěný, tak jistě dobře hoří, takže palivo.

paul1

Také mne něco napadlo při odpovědi „Sex?“, ale nějako si nemůžu vybavit jeho význam …:-))

Kelt

Kromě původního účelu a případného válení se horizontální pracovnice s někým, lze použít jako sportovní nářadí. Oběhni, podlez, přeskoč, podej ruce naproti a vítěz může něco dostat. Rozbít, spálit , to je na jedno použití a možné ho lze i prodat.

anonym

takový kulečníkový stůl je jistě velmi univerzální věc … můžeš ho otočit vzhůru nohama uprostřed vymlátit velký otvor, kterým se protáhne dělník, mezi nohy napnout červeno bílou stuhu, a získáš tak bezpečný zábor prostoru ulice 2×1m i s ohrazením například v průběhu oprav místní kanalizace, později stačí kulečník přesunout nad jiný kanál a pokračovat v práci tam :-/ pravda trochu se to pronese, ale za ten pohled na doknale hladké plátno Granito Corina zpoza kanálu to jistě stojí.