Complex

Jaké je to dostat cihlou do hlavy, tak jako to schytali zloději v Sám Doma 2?

Nejlepší odpověď
Michala11

Kdysi jsme počítali, kolikrát by normální člověk umřel, kdyby tohle všechno schytal. Jedna dobře mířená cihla- smrt. Lidi umírají na větší blbosti.

Další odpovědi
Kepler

Já tu zkušenost nemám, ale tipl bych si, že to muselo dost bolet. Někomu by se potom rozsvítilo, ale zlodějům ani náhodou. Asi to byly tvrdé palice.

led

Stačí ísť okolo stavby z tehál, keď sa tam pracuje v rámci „pivných hodov“. Nie je nič príjemné, taká padajúca tehla a ani sa vás nemusí dotknúť.

dudu

Není lepší než stále dokola hovořit, jak je nepříjemné sednout si nahým zadkem do kopřiv, to jednou zkusit doopravdy? Uvedené řešení je i Tvůj případ, tož do toho!

hapiky

To přežijí jen ti nejodolnější(já a ještě jeden drobeček)

Kepler

led: a co teprve pohybovat se po okny hospody? „Chlapi, nelejte to pivo z voken!“

aliendrone

:D :D :D