dust8

Jaké druhy pekla existují?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nekonečně mnoho pekel. Najdi si ženskou – dostane tě stejně tak dobře do ráje, jako do pekla. ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

V podstatě jen dva:

  1. KAPITALISTICKÉ – tam všechno funguje jak má.
  2. SOCIALISTICKÉ – tam je to veget. Jednou dojde olej do kotlů, podruhé pod nima není čím topit. Záhořovo lože se jim rozsype a nemají ho čím nahradit. A Satan furt lítá po stranických schůzích, takže jeho podřízení čerti na všechno serou…

Rokio

Limbo – nejtvrdší budhistické peklo, „peklo“ pro budhisty a hinduisty v podobě špatného posmrtného života, peklo jako cokoliv, co člověku přináší utrpení a peklo z pohádek, kde se hříšníci vaří v kotli a zlobivci škrábou brambory.

Kelt

Tak já si pamatuji, že jsem byl s dcerou a neteří. Obě holky měly snad roků a řekl jsem jim, že v ulici je Peklo. A byla to hospoda s takovým názvem. A určitě je toho více.

Midoc

Azbestová krytina na střeše.

xiperio

V podstatě co všechno je lidský mozek vymyslet.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

Pro: „Kelt“ – taková restaurace, či vinárna je na Strahově, za klášterem. Ale ceny tam jsou šílené.